top of page
zastavka-ostannij-dzvonyk.jpg

Останній дзвоник 2023

Ось і прийшов до нас Останній дзвінок! Радісно і весело шумить шкільна дітвора. Бажаємо всім учням приголомшливих літніх канікул. Випускникам відмінного старту на життєвому шляху. А вчителям – гордості і захопленості від успіхів своїх учнів! Щастя вам і прекрасного відпочинку!

Медіафайли: Текст

Табір "Мальва" 2023

День 1

Міжнародний день захисту дітей

День 2

День спорту

День 3

Україна - наш дім, ми господарі в нім!

День 4 

День казки

День 5

Ковалівський екопарк

День 6

День танцю

День 7

День музики

День 8

Природа наш дім

День 9

День бантика

День 10

Кінець табору

Медіафайли: Список
1647177701_1-abrakadabra-fun-p-fon-dlya-saita-shkoli-1.jpg

Свята та пам'ятні дати

Медіафайли: Послуги
content_shutterstock-1140854771.jpg

Тиждень Географії

Наук на світі є багато

Їх навіть важко полічить,

Та географію слід добре знати,

Щоб всесвітом оволодіть.

З метою активізації пізнавальної діяльності учнів у закладі було проведено предметний тиждень географії. 
Завдання тижня – викликати інтерес до науки географії, досліджень навколишнього середовища, формувати пізнавальні здібності, сприяти творчому та всебічному розвитку особистості, вчити застосовувати свої знання, відстоювати свою точку зору. Участь у підготовці тижня географії відкрила широкі можливості для формування практичних навичок з роботи з різноманітними джерелами знань – картою, книгою, Інтернетом тощо. Були підготовлені цікаві різноманітні завдання, під час проведення використовувалися різні форми і методи роботи.  Діти були задоволені!

1588919630_den-pamjati-den-peremogi.jpg

День пам'яті та примирення

8 травня, у День памʼяті та примирення, українці вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни.

Друга світова війна, яка тривала з 1939 до 1945 року, була одним із найкривавіших та найбільших збройних конфліктів в історії людства. Участь у ній брали понад 60 держав. Бойовими діями були охоплені Європа та Східна Азія, Африка й Близький Схід, Атлантика і Тихий океан. Загинуло від 50 до 85 мільйонів людей. Україна була одним з основних полів битв Другої світової війни, і простором, де тоталітарні режими – нацистський і радянський – вчиняли масові злочини.
Відзначати День памʼяті та примирення 8 травня – європейська традиція памʼятання про Другу світову війну, яку українська держава послідовно впроваджує після Революції гідності. Це означає, що ми вшановуємо всіх, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв, беремо до уваги всі аспекти війни, акцентуємо на її людському вимірі та завданих стражданнях.

Виш.jpg

День Вишиванки

Свято до Дня вишиванки у Кукобівській школі провели за участю працівників ВЦВК

У Кукобівській школі до Дня вишиванки підготували оригінальний захід «Живемо, вишиваємо, ворога перемагаємо!», у якому взяли участь і працівники Всеукраїнського центру вишивки та килимарства. Для його проведення обрали ще й сучасну інноваційну ігрову форму навчання – математичний квест, який підготувала вчителька математики Тетяна Сутула. Вона використала відшиті зразки різних технік вишивки, які надала заслужена майстриня народної творчості України, членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва, керівник Всеукраїнського центру вишивки та килимарства Надія Вакуленко. Учні у групах розв’язували задачі, а за допомогою відповідей знаходили на зразках вишивки ту чи іншу техніку. Квест – це завжди цікаво, повчально, він стимулює інтерес учнів пізнавати нове, розвиває їх інтелектуальні та творчі здібності, навчає працювати в команді, тож діти і вчителі долучилися до нього із задоволенням. Приємно було спостерігати, як діти із цікавістю поставилися до завдань. Та й сама атмосфера додавала всім гарного настрою – і вчителі, і учні прийшли у цей день до школи у вишитому одязі, а квест проходив на подвір’ї в затишному куточку між дерев і квітів.
Опісля всі зібралися одному із класів-світлиці, де були представлені вишиті автентичні і сучасні вироби, зокрема сорочки, рушники, серветки, які принесли працівники школи та учні. А також в цьому класі облаштували виставку високохудожніх робіт, створених у Всеукраїнському центрі вишивки та килимарства. Провідний художник ВЦВК Ірина Павлюченко розповіла про вишивальне мистецтво України, що кожному регіону притаманні свій орнамент, традиційні кольори, навіть техніки вишивання, яких є дуже багато. Сорочки можуть відрізнятися за фасоном, кольором, візерунком, який має своє значення і призначення. Для нашого краю характерні сорочки з вишивкою пастельних кольорів, насамперед «білим по білому». Навчитися вишивці ручній та машинній, килимарству можна в Решетилівському художньому ліцеї, який у свій час закінчили й Ірина Павлюченко, а також такі відомі майстрині як Надія Вакуленко та Алла Кісь. Діти і дорослі задали ряд запитань Ірині Миколаївні. Їм було цікаво дізнатися, як зароджується в уяві художника малюнок майбутньої сорочки, скільки часу проходить з цього моменту до появи на світ готового виробу, яка його вартість та від чого вона залежить, що кожен символ на вишиванці має своє значення.
Зі святом усю шкільну сім’ю привітали директор школи Світлана Самойленко та Тетяна Сутула, яка вручила учням, і колегам солодощі за активну участь у цьому святковому дійстві.

864.jpg

Ми за чисте довкілля

Країн так багато, планета єдина.
Її зберегти має кожна людина.
Щоб сонця і неба дим-смог не заслав,
щоб від нечистот океан не стогнав.
Щоб серце раділо від цвіту й краси,
щоб зір милували поля і ліси,
травиця зелена, річок глибина...
Країн так багато - планета ж одна!

Чистота нашої землі - у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню - завдання кожної людини.
    Ми живемо на прекрасній планеті Земля та всі відповідальні за неї. Але люди забруднюють довкілля, шкодячи цим і собі. Сьогодні ми хочемо привернути загальну увагу до збереження природи. Тому учні під час виховних заходів змогли розширити уявлення про чисте довкілля та дізнатися, чому слід бути турботливими господарями у ньому. Йдучи до школи,вони збирали сміття, яке було на узбіччі доріг. Дякуємо їм за турботу до довкілля!
    

bottom of page